Ірландський паб «Дублін»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Вірменська, 1


Останнє оновлення інформації: 10 квітня 2017 р.

Паб «Дублін» у Львові — свій серед своїх!

Паб «Дублін» у Львові — місце, де почуватися комфортно, незважаючи на вік і соціальний статус – так же легко, як і знайти нову локацію закладу на Вірменській. Будьте певні, що зі зміною розташування, все найкраще тільки вдосконалилось. Вдень тут смачно пообідаєш, а ввечері — проведеш час зі своїми друзями, смакуючи пиво аж за опівніч. Паб «Дублін» – місце улюбленого відпочинку справжніх фанатів спортивних матчів – навіть серед незнайомців тут легко відчути себе частиною команди! Традиції ірландських пабів втілені в «Дубліні» в найменших деталях. Тут є і традиція трьох ударів дзвону, коли перший удар означає останнє замовлення для кухні, другий — останній раз наливаємо, а третій попереджає про те, що Ти останній клієнт.
Класична концепція пабу, як явище, що передбачає широкий вибір пива, здебільшого пива незвичайного. До прикладу, всесвітньо відомі елі: ірландський Newcastle. Також в асортименті є пиво найгустіших та найміцніших сортів — ірландський стаут Guinness та фірмове живе пиво «Дублін», яке має цілих 9 обертів! Будь обережний з ним! Також у закладі Вам запропонують унікальну лінійку крафтового закордонного пива та елю. Безумовно, є і традиційний Paulaner.


Особливої уваги заслуговує найбільша віскі-карта у Львові. Народне ірландське прислів'я каже: «Немає людей, які не люблять віскі, є люди, які ще не знайшли свій смак». В закладі представлені понад 50 видів віскі із десятків країн світу, а саме з Ірландії, Шотландії, Сполучених Штатів Америки, Канади та Японії, тому знайти щось цікаве для себе!

Високо оцінили паб відомі персони світу. Наприклад яскравий американський боксерський промоутер Дон Кінг бував у пабі «Дублін» та з шаною поставився до цього закладу. Дуже любив цей паб славетний український актор Богдан Ступка. Також гостем закладу був відомий политичний діяч Міхаел Саакашвілі. 


Дублін Львів

Тобі особливо пощастить потрапивши на різноманітні святкування, такі як День Св. Патріка 17 березня, День Народження пабу 30 вересня, або Halloween, оскільки саме в ці дні у пабі панує невгамовна атмосфера емоцій та веселощів!
Запрошуємо і, як кажуть в Ірландії, Sláinte (Cheers)!

3D-тур 4 панорам

  Графік роботи

графік роботи
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
Неділя
12:00 - 00:00


П'ятниця
Субота
12:00 - 02:00
графік роботи

  Загальна інформація

рік заснування 2006

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок
підтримувані банківські карти Maestro, MasterCard, Visa

Харчування

кухня ресторану Європейська кухня

Харчування
загальна місткість 90
кількість залів 3
кухня ресторану Європейська кухня, Українська кухня, Американська кухня, Авторська кухня
розділи, які містить меню пивне меню, винна карта
мови меню Українська, Англійська
Резервування столиків
правила бронювання +38 (032) 261 61 71
Організація бенкету
До 25 осіб, від 200 грн на особу, аванс - 20%

Зали ресторану

Розваги


Музика
фонова (рок, джаз, класика)
Трансляція спортивних змагань

Послуги зв'язку


Інтернет
тип підключення Wi-Fi

Ірландський паб «Дублін» Ірландський паб «Дублін»

+38 (032) 26 16 171